Szafiry i labradoryt

150,00 

Bardzo delikatna, niezwykle efektowna bransoletka wykonana ze srebra 925 pozłacanego 24 karatowym złotem oraz naturalnych szafirów i labradorytów (ok.0,25 cm).
Obwód jest regulowany min. 16,5 cm, max. 19,5 cm.

Szafir uważany jest za kamień magiczny, przyciąga szczęście i bogactwo.

To stróż miłości i wierności. Wzmacnia uczucia między kochającymi się osobami oraz odpędza zazdrość. Jego silne oddziaływanie pozwala utrzymać trwały związek i wzmacnia jego partnerski układ. Szafir pęka, matowieje lub zmienia swą barwę w przypadku zbliżającego się niebezpieczeństwa lub niewierności.

Szafir otwiera horyzonty intelektualne. Wokół osoby z szafirami panuje atmosfera szacunku i podziwu ze strony innych osób, budzi się także wewnętrzny autorytet.

Labradoryt, to kamień odwagi 🙂 Idealny dla osób prowadzących własny biznes. Pomaga osiągać wyznaczone cele i wspiera wprowadzanie w życie innowacji i nowych pomysłów biznesowych 😉 Wzmacniania intuicję i wyobraźnię, pozwala pozbyć się uczucia strachu i niepewności wzmacniając wiarę w siebie. Rozwija silną wolę i poczucie własnej wartości. Pobudza kreatywność , przynosi cierpliwość, pomaga w rozwiązywaniu problemów, zmniejsza uczucie stresu. Bardzo wskazany dla osób sfrustrowanych, nieśmiałych i mało zdecydowanych

1 w magazynie

Numer produktu: ML.BR.024 Kategoria: Tags: , ,